radyatör

H2O radyatör serisi geleneksel radyatörün ileri teknoloji bir alternatifidir, tüm ürünler yaratıcı düşünme ve yenilik arayışının mükemmel örnekleridir. Tüm araştırmacıların hisleri, vizyonları ve katılımları ile ortak hedeflere ulaştırmaktadır: Isıtma sistemlerinin tasarımına yaratıcılık, fonksiyonellik ve heyecan getirmek. 43°C lik maximum yüzey ısısı ile, tüm standart Low-H2O radyatörleri en son güvenlik standartlarına uygundur. Çocuklar dokunduğunda yanma riski yoktur, ve aynı zamanda mobilyalara veya elektronik aygıtlara da zarar vermez. Low-H2O ünitesi aşırı ısıtma yapmaz, güvenli ve hoş bir ısı yayar.

Knockonwood mimarlar için meydan okumalara açık, düşünülemeyeni düşünen, özel çözümlerin bir örneğidir. Meydan okuyan, şaşırtan, yenilikçi ve baştan çıkarıcı olan Knockonwood olmayan şeyin ilkidir: Çelikten değil, bir ağaçtan; duvara karşı hoş bir eğim oluşturan güzel, düz, naturel, sıcak ağaçtan yapılır. Garanti güvencesi olan Knockonwood sadece ince kaplama içindeki basit ama şık ağaç kasası ile değil, aynı zamanda maksimum konfor ve enerji verimliliğini garanti eden yenilikçi Low-H2O kalbi ile de etkiler. DBE fanlı sistemi ile opsiyoneldir böylece tahtaya vurmaya gerek kalmaz. Knockonwood, sıcak ve rahat tutar.

30 – 80 cm yükseklik ve 60 cm x 220 cm boy seçenekleri ile yaratıcılıkta sonsuz imkanlar sunar.Jaga radyatörlerinin Low-H2O eşanjörleri, yoğuşmalı kazanlar için gerekli olan düşük gidiş sıcaklıklarda kullanım için idealdir. %43 daha fazla temas alanı, 40°C gibi düşük bir gidiş ısısında bile optimum ısı çıkışı sağlar. Ayrıca, güçlendirilmiş Twin tipinde aynı radyatör boyunda kazan ortalama %15 düşük ısıda çalışabilir. Çocukken herkesin çizdiği; büyük, renkli bir daire ve üzerinde çizgiler: parlayan güneş. Iguana, bu basit çizimlerden esinlenerek dizayn edilmiş form ve sıcaklığı ile güneş ilham kaynağı olmuştur. Güneş ışınlarının, hoş, ritmik bir tarzda arka arkaya gelmesi: sıcaklığın özü. Yapı planı olarak parlayan bir güneş çizimi ile, Iguana, gerçeğe dönüşen sıcaklıktır. Iguana birçok formda mevcuttur ve tüm mutfaklara, banyoya veya oturma alanlarına mükemmel şekilde uyan birçok aksesuara sahiptir. Sadeliğin en iyisi. Iguana Aplano ile ince üçgen radyan borular düz bir seviyede yanyana yerleştirilir. Yalın, sade fakat sıcak, Iguana’yı tarif etmenin en iyi yolu. Devamını Oku…