ecaEca’nın geniş ürün gamına yeni bir armatür serisi daha eklendi: Eca Delta  Serisi. Minimal çizgiler taşıyan Eca Delta Serisi armatürleri uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Modern çizgilere sahip olan seri, sağladığı hijyen ile kullanıcılara güvenli kullanım sunuyor. Seride Ø 35 mm seramik karttuş kullanılıyor. Seri TS EN 817 standartlarına uygun olarak ve armatürde kullanılan tüm komponentler insan sağlığına zarar vermeyen hijyen belgeli malzemelerle üretiliyor.

Eca Delta Serisi Eviye Bataryasında; farklı kullanım amaçlarına uyum sağlaması ve kullanım kolaylığını arttırmak amacıyla, 360 hareketli perlatör kullanılmaktadır. 360 hareketli perlatör ile kullanıcı suyun akış yönünü istediği gibi ayarlama imkanına sahip olmaktadır. Bu özelliği sayesinde yüksek tencereler rahatlıkla yıkanabiliyor.

Eca Delta Serisi tek gövde lavabo bataryası ve eviye bataryası, banyo bataryası ile yarı ankastre banyo bataryası ve ankastre duş bataryası fonksiyonlarından oluşuyor.  Yeni Eca serisi ismini coğrafyadaki “verimli topraklar” anlamına gelen ve aynı zamanda mühendislikte ‘değişim’ anlamına gelen “Delta” sembolünden esinlenerek aldı. Delta Serisi Ürünleri, gerek oteller gerekse de nihai tüketicilerin banyo ve mutfaklarında “ değişim rüzgarları” estiriyor. Devamını Oku…