Mesaj Öğesi baca şapkası

Tuğla Bacalar

Modüler Çatı Sistemi anlayışı ile ürettiği ürünlerden biri olan ve 5 parçadan oluşan tuğla desenli modüler bacanın montajı bu 5 parçanın ankastre ve yapıştırma olarak birleştirilmesi ile yapılıyor. Uygulaması çok kolay olan tuğla desenli modüler baca özel yapıştırıcısı ile son derece güvenli bir ürün olarak sunuluyor. Aynı zamanda orta gövdenin farklı sayıda kullanımı sayesinde bacanın yüksekliği isteğe bağlı olarak ayarlanabiliyor.

Malzemesi agrega olan baca, tuğla desenli ve renkli görünümü ile de son derece estetik bir sonuç elde edilmesini sağlıyor. Uygulamasının kolaylığı, güvenliği ve estetiği ile tuğla desenli modüler baca, Braas’ın çatılar için sunduğu seçenekler arasında yer alıyor. Devamını Oku…

<

Baca ve Baca Şapkası Modelleri

baca

Modüler Çatı Sistemi anlayışı çerçevesinde üretilen bir ürün olan prefabrik dekoratif ısıtma bacası üç ayrı elemandan oluşuyor; özel taban kiremiti, ana gövde ve baca şapkası. Son derece dekoratif olan prefabrik bacalar, kullanıma hazır bir şekilde tüketiciye sunuluyor. Bacalar, tekli ve dörtlü özel profilli kiremitten oluşan kompakt baca tabanına, herhangi bir tespit elemanı kullanılmadan otomatik olarak kilitleniyor. Böylece, baca ile çatı arasında bir uyum sağlanıyor. İki ayrı modelde üretilen hazır bacaları seçmek size, çatıya yerleştirmek de ustalara düşüyor. Kullanıma hazır, prefabrik havalandırma baca elemanıdır. 12 cm çaplı geçiş kiremiti üzerine monte edilir. Uygulaması son derece pratiktir. Çatınıza estetik ve fonksiyonelliği bir arada getirir. Kullanıma hazır, prefabrik ısıtma baca elemanıdır. %40 eğime kadar  Kiremit kullanılmış her türlü çatıda uygulanır. Çatınıza estetik ve fonksiyonelliği bir arada getirir. Bacanın çatıya monte edilmesinde taban görevi gören modüler bir kiremit elemanıdır. Villa ve Akdeniz modellerinde kiremit renklerinde üretilir .

Baca Modellerimiz