ecaEca’nın geniş ürün gamına yeni bir armatür serisi daha eklendi: Eca Delta  Serisi. Minimal çizgiler taşıyan Eca Delta Serisi armatürleri uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Modern çizgilere sahip olan seri, sağladığı hijyen ile kullanıcılara güvenli kullanım sunuyor. Seride Ø 35 mm seramik karttuş kullanılıyor. Seri TS EN 817 standartlarına uygun olarak ve armatürde kullanılan tüm komponentler insan sağlığına zarar vermeyen hijyen belgeli malzemelerle üretiliyor.

Eca Delta Serisi Eviye Bataryasında; farklı kullanım amaçlarına uyum sağlaması ve kullanım kolaylığını arttırmak amacıyla, 360 hareketli perlatör kullanılmaktadır. 360 hareketli perlatör ile kullanıcı suyun akış yönünü istediği gibi ayarlama imkanına sahip olmaktadır. Bu özelliği sayesinde yüksek tencereler rahatlıkla yıkanabiliyor.

Eca Delta Serisi tek gövde lavabo bataryası ve eviye bataryası, banyo bataryası ile yarı ankastre banyo bataryası ve ankastre duş bataryası fonksiyonlarından oluşuyor.  Yeni Eca serisi ismini coğrafyadaki “verimli topraklar” anlamına gelen ve aynı zamanda mühendislikte ‘değişim’ anlamına gelen “Delta” sembolünden esinlenerek aldı. Delta Serisi Ürünleri, gerek oteller gerekse de nihai tüketicilerin banyo ve mutfaklarında “ değişim rüzgarları” estiriyor.

Kişisel Temizlikte Serel Farkı ; Tüketiciye teknolojik ürünler sunmaya devam eden Serel, yeni ürünü ile ‘el değmeden temizlik’ sağlıyor. Seramik sağlık gereçleri sektöründe faaliyet gösteren Serel, tüketiciye teknolojik ürünler sunmaya devam ediyor. Geliştirdiği ‘El Değmeden Temizlik Üniteleri’ ile rektal yıkamada el ile müdahaleye gerek bırakmadan hijyenik şartlarda kişisel temizlik sağlıyor.

Enjektörlü El Değmeden Temizlik Ünitesi, insan anatomisine uygun tasarımı ile kullanımda kolaylık ve sağlık yaratıyor.Geleneksel kullanımla karşılaştırıldığında, Serel ‘El Değmeden Temizlik Üniteleri’ nin yarattığı üstün hijyen şartları, ürünün fonksiyonel tasarımı sayesinde ortaya çıkıyor.

Halen kullanılan yıkama birimlerinde temiz su, el ile müdahaleyle temizlik bölgesine kanalize ediliyor. ‘El Değmeden Temizlik Üniteleri’nde ise buna gerek kalmıyor. Temizlik Ünitesi, ara musluk kontrolünde, fonksiyon bölgesine belli bir açı ile direkt yıkama yaptırarak hijyenik bir ortam yaratıyor.

Tuvalet temizliğinde hijyen ile ilgili tüm kaygıları ortadan kaldıran Serel ‘El Değmeden Temizlik Ürünleri’, aynı zamanda yıkama sonrası tuvalet kağıdı kullanımını azaltarak tasarruf sağlıyor.

Eca’ nın Mart Ayına Kadar Sürecek Yenileme Kampanyası Büyük İlgi Görüyor.  Eca, yenileme kampanyası ile yüzde 70 su tasarrufuna ek olarak yüzde 50 fiyat avantajı sunuyor. E.C.A su teknolojisi ürünlerini tercih edenler ücretsiz montaj kolaylığından da yararlanıyor.

Eca ’nın kasım ayında başlattığı yüzde 50 fiyat avantajı ve ücretsiz montaj kolaylığı sağlayan yenileme kampanyası büyük ilgi görüyor. Eski armatürünü hijyen ve tasarruf sağlayan E.C.A. Su Teknolojisi serisi ile değiştirenlere yüzde 50’ye varan fiyat avantajı ve ücretsiz montaj kolaylığıyla sağlayan kampanya mart ayına kadar devam edecek.

Ürettiği tüm armatürlerde insan sağlığına uygun, non-toxic (zehirli olmayan) malzemelerle dünya standartlarında hijyen sağlayan Eca ‘Su Teknolojisi Serisi’ ile enerji tasarrufu ve hijyenin yanı sıra yüzde 70’lere varan su tasarrufu imkanı da sunuyor. Eca Su Teknolojisi Serisi; Fotoselli Lavabo Bataryası, Fotoselli Pisuar Musluğu, Termostatik Banyo Bataryası ve Zaman Ayarlı Lavabo Bataryasından oluşuyor.

Hijyen sağlamanın temelinde el ve tuvalet temizliği yer alıyor. Her gün fark etmeden üzerinde milyonlarca mikrop barından yerle temas ediyoruz. Özellikle toplu kullanım alanları olarak tanımlanan okul, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller için üretilen E.C.A. Su Teknolojisi Serisi ürünleri armatüre dokunmadan suya ulaşabilmeyi sağlıyor, aynı zamanda fazla su tüketimini ortadan kaldırıyor. Seride yer alan Fotoselli Lavabo Bataryası, pisuar musluğu ise hijyen sağlama konusunda destekleyici ürünler olarak kullanıcıya sunuluyor.